خانه / اخبار / فرار از زندان ادامه دارد

فرار از زندان ادامه دارد

prison-break

بعد از چهار فصل و یک فیلم، پروژه ی “فرار از زندان” تعطیل شد.البته تا زمانی که شبکه فاکس شروع به بازسازی سریال های قدیمی کرد.پس از موفقیت در بازگشت “X-File” حالا شبکه ی فاکس یک مینی فصل از سریال “فرار از زندان” را برای سال ۲۰۱۷ آماده کرده است.بسیاری از بازیگران و عوامل این سریال از جمله “ونوورت میلر”، “دومنیک پورسل”، “رابرت نپر”، “سارا وین” و غیره در کمیک کان شهر سن دیگو حاضر شدند و در باره ی همکاری مجدد این گروه توضیحاتی را ارائه دادند.

گویا داستان از این قرار است که شخصیت اصلی داستان، مایکل اسکوفیلد (میلر) نمرده اما هنوز در زندان است و این بار زندانی در خاورمیانه. او همچنین خالکوبی های جدیدی را روی بدنش دارد که اهداف او و سریال را نسبت به قبل تغییر خواهد داد.

“پل شیورینگ” می گوید “که فیلم نامه ی این فصل را بر پایه ی داستان “ادیسه” نوشته است اما تماشاگران نباید نگران پیچیدگی و سختی داشتان باشند.آنطور که عوامل میگویند این فصل مملو از صحنه های اکشن و هیجانی است.

نقش منفی محبوب هواداران “تی-بگ” نیز باز می گردد و گویا تلاش می کند تا آدم خوبی شود. “سارا” نقش کلیدی این فصل خواهد بود، او در دیگر سریالی که در آن حضور دارد یعنی “واکینگ دد” نیز با زندان احاطه شده است.البته همه ی بازیگران قدیمی برنمی گردند و به همبن دلیل سازندگان سریال چهره های جدیدی را به شما معرفی خواهند کرد.البته نام این یازیگران گفته نشده تا در زمان پخش این سریال سورپریزی برای تماشاگران به همراه داشته باشد.

سریال فرار از زندان در بهار ۲۰۱۷ بازمی گردد و اگر استقبال خوبی از آن صورت بگیرد، هیچ بعید نیست که فاکس تصمیم به ادامه ی آن بگیرد.

منبع :

digital trends

درباره ی پویا پوراحمد

او دانش آموخته مترجمی زبان انگلیسی است.زمینه مورد علاقه او فرهنگ و هنر، به خصوص ادبیات و سینما است.

همچنین ببینید

گلکسی (2017) A7 با دوربین سلفی 16مگاپیکسلی به مادر سلفی ها تبدیل می شود

گلکسی (۲۰۱۷) A7 با دوربین سلفی ۱۶مگاپیکسلی به مادر سلفی ها تبدیل می شود

حدود دو هفته پیش گفتیم که سامسونگ روی ورژن ۲۰۱۷ گوشی های گلکسی A3، گلکسی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *