خانه / اخبار / کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده: دیگر از گلکسی نوت ۷ استفاده نکنید

کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده: دیگر از گلکسی نوت ۷ استفاده نکنید

سامسونگ هم موافقت کرده است

کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده: دیگر از گلکسی نوت 7 استفاده نکنید

ایالات متحده قصد دارد رسما فراخوان گلکسی نوت ۷ را شروع کند و به مشتریان گفته که گوشی ها خود را خاموش کرده و به هیچ وجه آن را شارژ نکنند.

این توصیه امروز در یک اطلاعیه کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی اعلام شده، که اشاره به چندین مورد آتش سوزی مرتبط با مشکل باتری در تلفن جدید سامسونگ دارد. این کمیسیون نوشته، “این حوادث در حین شارژ و استفاده معمولی از گوشی ها رخ داده، که باعث شده از همه مشتریان بخواهیم نوت ۷های خود را خاموش کنند”.

این توصیه در توئیتر این کمیسیون هم آمده است:

کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده: دیگر از گلکسی نوت 7 استفاده نکنید

سامسونگ در اطلاعیه خود به CPSC گفته، “ما از کاربران می خواهیم تا گلکسی نوت ۷های خود را خاموش کرده و در اولین فرصت برای تعویض به ما مراجعه کنند”.

سامسونگ فراخوانی جهانی این گوشی ها را از جمعه گذشته شروع کرده است. بااینحال، این فراخوان اصلا روال عادی نداشته و یک تفاوت فاحش در آن دیده می شود: وقتی فراخوان با کمک کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی انجام می شود، دیگر فروش نوت ۷ غیرقانونی خواهد بود. در طول هفته گذشته با وجود خطر برای خریداران این تصمیم اتخاذ نشده بود.

حالا این کمیسیون برای شروع فراخوان رسمی با سامسونگ همکاری می کند. در همین حین هم سامسونگ خود را برای بیرون دادن گلکسی نوت هایی آماده می کنند که منفجر نخواهند شد.

منبع :

the verge

درباره ی زهره مرصوص

مدیر تیم ترجمه، فارق التحصیل رشته مترجمی زبان است. او قلب تیم ترجمه دیجی فارسی است . سابقه کار 10 ساله دارد ، بیش از 15 کتاب ترجمه کرده است .از ویژگی های اصلی زهره قابلیت کار تیمی و هماهنگی بالا است.

همچنین ببینید

گلکسی (2017) A7 با دوربین سلفی 16مگاپیکسلی به مادر سلفی ها تبدیل می شود

گلکسی (۲۰۱۷) A7 با دوربین سلفی ۱۶مگاپیکسلی به مادر سلفی ها تبدیل می شود

حدود دو هفته پیش گفتیم که سامسونگ روی ورژن ۲۰۱۷ گوشی های گلکسی A3، گلکسی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *