خانه / موفقیت / ایجاد محتوای مناسب بهترین ترفند تجاری شما می باشد

ایجاد محتوای مناسب بهترین ترفند تجاری شما می باشد

good-content

مالکین تجارت در جستجوی محتوای مناسب برای وبسایت خود بسیار مشتاقانه عمل کرده اند. وبسایت همانند یک پیشخوان است. اگر با آن طوری رفتار شود که گویا ارزش سرمایه گذاری ندارد، از توانایی شما برای موفقیت می کاهد.

به دلیل الگوریتم های رتبه بندی جستجو که اکنون بیش از ده سال است که منجر شده اند لینک ها بیشتر از وب سایت ها و محتوای آنها دارای اهمیت باشند برخی از وب سایت ها شخصی را استخدام کرده اند تا رتبه بندی سایت را از طریق افزودن لینک بهبود بخشیده و در نتیجه ترافیک وب سایت را افزایش دهند. این واقعیت رو به اتمام است.گوگل در حال رتبه بندی وبسایت های کاربر پسند و با اطلاعات بالا نسبت به وبسایتهایی است که شمار لینک بالایی دارند.

صرف هزینه روی طراحی و محتوای نوشتاری به مانند استخدام یک طراح داخلی و کارشناس منزل است تا مشتری های شما را به سمت فروشگاه شما راهنمایی کند. اکنون زمان آن فرارسیده است که تعصبات و جملات زیر را کنار بگذاریم.

محتوا بسیار گران است، پس بیایید :

_ آن را  از هند خریداری کنید

_ اجازه دهید تا یک بچه مدرسه ای بی تجربه و زیر حقوق پرداختی آن را انجام دهد

_ از آن صرفنظر کنید

طراحی بسیار گران است، بیایید :

_ آن را از هند خرداری کنید

_ از کسی که طراح نیست بخواهید که چیزهایی را در منزل کنار هم بچیند

_ اقوام خود را به کار گیرید

این کارها به تجارت شما آسیب میزند. از پیشروی الگوریتم گوگل متشکریم که بدتر از همیشه است!

شما به یک طراحی وب مناسب نیاز دارید

جو موجود در  فروشگاه تان  بر روی مهمانان تاثیر دارد و درست به مانند رنگ و رویی که در دیوارهای رستوران تان از بین میرود، فروشگاهی که کهنه به نظر برسد اشتیاق بازدید کننده را برای ماندن، خرید و سفارش شما به دیگران تحت تاثیر قرار میدهد.

عرضه ی کسب و کارتان به عنوان یک نهاد سازمان یافته و قابل اطمینان و آگاه، حائز اهمیت است. بازدید کننده ی شما تا زمانیکه وبسایت تان کهنه و غیرحرفه ای به نظر برسد، از خرید کالایی که برای آن مبلغی می پردازد مطمئن نخواهد بود.

رویکرد رایج مقاومت ناپذیر برای این مسئله در دنیای تجارت ، خودپرستی است. کافیست نگاه کوتاهی در اینترنت بیاندازید تا آشکارا ببینید که طرح نامناسب و محتوای کم یک قائده است تا اینکه بعنوان انتظار باشد. با این وجود به مانند همه ی مالکان و مدیران تجاری دیگر به نظر میرسد که آنها نیز میخواهند از امور بکاهند و بخوبی به این امر واقف هستند اما فکر میکنند این خود آنها نیستند که این کار را انجام میدهند، بلکه هرکس دیگریست که وبسایت را  طراحی کرده است. نه ، “آنها” معامله ی کلانی به دست میآورند. هر فرد دیگر احمق است! . با این حال به لحاظ آماری  اگر از امور بکاهید تا پول پس انداز کنید، شانس بالایی وجود دارد که وبسایت شما در میان وبسایت هایی با کیفیت پایین قرار داشته باشد.

فرقی نمیکند که دوست دوست تان را به کار گیرید تا یک شغل جوشکاری را به جای رفتن به سمت یک طرفدار انجام دهید. شاید به لحاظ فنی قابل اجرا باشد اما به دور از القای حس اعتماد به نفس است.

 تجارت ها موفق شده اند تا زیر سایه ی به کاربری جستجوی رتبه بندی با استفاده از تکنیک های SEOاز دست وبسایت های نامناسب رها شوند که اغلب بر وبسایت های برتر چیره میشوند و ترافیک به دست می آورند و فروشهای لازم را انجام میدهند. خدا را شکر این مسئله در حال تغییر است.

الگوریتم گوگل به طور منظم در حال به روز رسانی است و در حال رسیدن به مرحله ای از کمال است که به زودی تکنیک های قدیمی SEO را ناکارآمد میسازد.

شما نیاز به محتوای مناسب دارید

هدف گروه وب اسپم گوگل همیشه یکسان بوده است تا  وبسایت هایی را که کاربران میخواهند پیدا کنند را رتبه بندی نماید تا اینکه تجربه ای را که به دنبال آن هستند کسب کنند. همچنان که الگوریتم رتبه بندی گوگل به این هدف نزدیکتر میشود بهترین شرط لازم برای رتبه بندی در آن موتور جستجو،  به کاربری سیگنال هایتان از طریق ایجاد لینک و انبوه سازی لغات کلیدی نمیباشد(SEO قدیمی) ، بلکه ارائه ی چیزیست که کاربران واقعا میخواهند.

در حال حاضر وبسایت هایی که مقدار محتوای عظیمی همراه با عناوین مستمر دارند، نسبت به وبسایت هایی که دارای شمار لینک بیشتری هستند، در رتبه ی بالاتری در صفحات نتیجه ی موتور جستجو (SERP )قرار  دارند. به نظر میرسد که  “به روز رسانی ” اصلی در سال ۲۰۱۵ ، در میان سایر به روز رسانی های اخیر گوگل، وبسایت ها را به داخل محدوده ای رانده است که در نهایت  کاربری رتبه بندی از طریق ایجاد لینک در نتایج جستجو توسط کیفیت وبسایت تحت الشعاع قرار میگیرد. روزگار مناسبی برای کاربران است!

همچنین فرصت بسیار عالی برای تجارت است. زمانیکه بجای یک چیز به درد بخور برای مشتری هایمان، عادت به یک مشوق برای سرمایه گذاری در کاربری رتبه بندی وجود داریم، پس اکنون میتوانیم ترافیک جستجوی اصلی را با داشتن محتوای کیفی بیشتر،  رتبه بندی کرده و پیش ببریم.

وبسایت هایی که دارای کیفیت بالای محتوا بدون انباشتگی لغات کلیدی یا پیوند های جعلی، هستند، در حال رسیدن به صفحه ی اول میباشند. این به ویژه خبر خوبی برای فروشگاه های تبلیغات الکترونیکی است که به گرفتن لینک های خوب بدنام هستند و در حال حاضر میبینیم که به وقوع می پیوندند. و این محتوا به پست های وبلاگ که معلوم نیست ترافیک فروش را پیش ببرند یا نه محول نمیشود.

امروزه میبینیم که اغلب سایتهایی که خوب طراحی شده اند در حال گذاشتن محتوای خود درست در جایی هستند که کالایشان آنجاست.  سایتهایی که در حال مشاهده ی بازگشت هایی روی سرمایه گذاری هایشان هستند اشتباه مرتکب نمیشوند، بلکه در عوض در حال فراهم نمودن اطلاعات مرتبطی هستند که در صدد مساعدت در فرایند خرید میباشند.

این رویکرد کمک میکند تا تا فروشگاه های الکترونیکی از شبکه های غول پیکری چون Amazon و  eBayعبور کنند چراکه  بازدیدکنندگان آنها  قادر به رویت دانشی هستند که توسط این سایتهای کوچک به نمایش گذاشته میشود. حتی بهتر از این ، زمانیکه  اینگونه از محتوا کمک حال  رتبه بندی میشود، اعتماد مشتری را نیز جلب میکند.یعنی  چیزی که هر مالک فروشگاه یا تبلیغات الکترونیکی، خواهد گفت که این امری کاملا ضروری برای انجام فروش است.

برای مثال این صفحه در ZiloRings.com  که انگشترهای مارک Lashbrook را به فروش میرساند، اطلاعات بیشتری را از خود مارک نسبت به تمامیتی که مالک سایت انجام میدهد، ارائه میکند. این صفحه اطلاعات هدفی را فراهم میکند که خریداران انگشترهای Lashbrook تمایل به دانستن آن دارند. اطلاعاتی از تاریخچه ی شرکت تا فرایند تولید… آنها برای رتبه بندی متکی به لینک نیستند. این یک استراتژی SEO مبنی بر محتوا و کاملا قابل درک است. محتوا درست در صفحه ی فروش است که خود را در اختیار هرکسی قرار میدهد که به دنبال انگشترهای Lashbrook هستند ، حالا چه هدف آنها کسب اطلاعات باشد و چه قصد خرید داشته باشند.

این کاملا منطقی به نظر میرسد. گروه Matt Cutts و سایر گروه وب اسپم گوگل برای سالیان سال اظهار داشته اند که مشتری الویت آنها میباشد. زمان زیادی سپری شد تا اینکه ما به این گنجینه دست یافتیم که درآن موفق به کشف یک توازن شدیم که کاربر را متعهد میسازد. و از وبسایتهای دیگر در به  پیش بردن ردیف هایی که به هر حال در راس قرار میگیرند جلوگیری به عمل می آورد.

برای یک دهه ی متمادی ما به این نظریه عادت کرده ایم که متخصصین تمام افرادی را که از وبسایت ما بازدید میکنند تحت کنترل دارند. ما صرفا لینک های مناسب بیشماری را در وبسایت های مقبول همراه با لغات کلیدی که در متن مورد نظر خواستاریم به دست می آوریم، و نیز ترافیک و فروش و سود میگیریم. ما کم و بیش با افرادی که بهترین وبسایت و بهترین محصول و بهترین تجربه ی کاربری و یا بهترین اطلاعات را داشتند رقابت کردیم. ما بیشتر با کسانی به پیکار پرداختیم که میتوانستند الگوریتم گوگل را بیشتر اشغال کرده و متاثر سازند. این گره درحال پیچ خوردن است.

آینده از آن مشتری است ، زیرا گوگل رو به سوی مشتری دارد.

منبع :

Entrepreneur

درباره ی امید عرب

مهندسی نرم افزار خوانده ام. علاقه مندی هایم خواندن موضوعات مرتبط به آی تی و سفر است. دارای مدارک 1 - Cisco Certified Internetwork (CCIE) WRITTEN 2- Cisco Certified Design Expert (CCDE) written CISCO 3- Cisco Certified Network Professional (CCNP) CISCO 4- Cisco Certified Design Professional (CCDP) CISCO 5- Cisco Certified Network Professional Security (CCNP Security) CISCO 6- Cisco Certified Network Professional Voice (CCNP Voice) CISCO 7- Cisco Certified Network Professional Wireless (CCNP Wireless) CISCO 8- Cisco Firewall Security Specialist CISCO 9- Cisco ASA Specialist CISCO 10- Cisco IOS Security Specialist CISCO 11- Cisco IPS Specialist CISCO 12- Cisco VPN Security Specialist CISCO 13- Cisco Certified Network Associate (CCNA) CISCO 14- Cisco Certified Design Associate (CCDA) CISCO 15- Cisco Certified Network Associate Security (CCNA Security) CISCO 16- Cisco Certified Network Associatel Voice (CCNA Voice) CISCO 17- Cisco Certified Network Associate Wireless (CCNA Wireless) CISCO 18- MCSE Desktop Infrastructure 2012 Microsoft 19- MCSE Private Cloud 2012 Microsoft 20- MCSE Server Infrastructure 2012 Microsoft 21- v MCSD Web Applications-MCSA SQL Server 2012 Microsoft 22- Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3 Specialist Microsoft 23- Administerin and Deploying System Center 2012 Configure Manager Microsoft 24- Junos, Associate (JNCIA-Junos) Juniper 25- Citrix XenServer 6.0 Administration CITRIX 26- Citrix XenApp 6.5 Administration CITRIX 27- Citrix XenDesktop 5 Administration CITRIX 28- Citrix XenApp 6.5 Advanced Administration CITRIX 29- vEngineering a Citrix Virtualization Solution CITRIX 30- Check Point Certified Security Administrator Check Point 31- ZEND Certified Engineer PHP 5.3 PHP ZEND

همچنین ببینید

وبلاگ نویسی موفق: نکات موثر سئو برای افزایش ترافیک وبلاگ

دنیای وبلاگ نویسی بسیار زیباست، اما بدون سئو مناسب تعداد بازدیدکنندگان وبلاگ به اندازه ی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *