خانه / دانش / چین: سفر توریست ها به استراتوسفر در پارک موضوعی فضایی

چین: سفر توریست ها به استراتوسفر در پارک موضوعی فضایی

پارک موضوعی "Future Valley" مردم را در بالون ها به نزدیکی فضا می برد

پارک موضوعی "Future Valley" مردم را در بالون ها به نزدیکی فضا می برد

تا زمانی که ویرجین گالاکتیک شروع به کار کند، تنها راه رسیدن به فضا بعنوان یک شهروند عادی پرداخت ۲۰ میلیون دلار به روسیه است. بااینحال، اگر بخواهید تعریف خود از فضا را کمی تغییر دهید، یک گزینه ارزان تر هم خواهید داشت: یک پارک موضوعی در دست احداث در چین که روی یک تور بالون سواری در ارتفاع “اعماق فضا” کار می کند و بازدیدکنندگان را تا استراتوسفر بالا می برد.

شرکت سازنده این بالون، کائونگ-چی، می گوید که این بالون یک کپسول مسافری فشرده، به نام “Traveller”، را حدود ۱۵ مایل بالاتر از سطح کره زمین می برد. این فاصله به معنای رسیدن به فضا نیست، اما آنقدر هست که بتوانید انحنای کره زمین را ببینید. بعد از آن بازدیدکنندگان در فضا گردش می کنند و بعد دوباره به سطح زمین برمی گردند.

باز هم می گویم که این بالون سواری دقیقا مثل تجربه “فضا” نخواهد بود، اما برای یک بار تجربه در تمام عمر کافی است. این پروژه هنوز در فاز تحقیقاتی قرار دارد، و بخشی از پروژه ۱٫۵میلیارد دلاری یک پارک موضوعی با نام “Future Valley” است. بازدیدکنندگان برای این بازدید از فضا اول از همه باید به هانگزو سفر کنند.

منبع :

engadget

درباره ی زهره مرصوص

مدیر تیم ترجمه، فارق التحصیل رشته مترجمی زبان است. او قلب تیم ترجمه دیجی فارسی است . سابقه کار 10 ساله دارد ، بیش از 15 کتاب ترجمه کرده است .از ویژگی های اصلی زهره قابلیت کار تیمی و هماهنگی بالا است.

همچنین ببینید

توسعه سیستمی برای ردیابی موارد اورژانسی پزشکی توسط ناسا

تیمی متشکل از  پزشکان  با همکاری ناسا در تلاشند تا  بدانند که فضانوردان  به چه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *