خانه / اپلیکیشن و نرم افزار / اپلیکیشن آیفون / اینستاگرام از شرّ فتومَپ ها خلاص می شود

اینستاگرام از شرّ فتومَپ ها خلاص می شود

این شرکت می گوید که فتومپ ها کاربرد زیادی نداشتند

این شرکت می گوید که فتومپ ها کاربرد زیادی نداشتند

مشخصه فتومپ در اینستاگرام، که عکس های شما را براساس محل خلق آنها نمایش می داد، حذف می شود. این شرکت امروز گفته که قصد حذف مپ ها از روی این سرویس را دارد. اینستاگرام در یک اطلاعیه گفته، “فتو مپ (Photo Map) کاربرد زیادی نداشت، به همین خاطر تصمیم گرفتیم این مشخصه را حذف کرده و روی دیگر اولویت ها متمرکز شویم. اما همچنان می توانید روی تک تک پست ها تگ های موقعیت مکانی را ببینید”. از این به بعد فقط می توانید نقشه خودتان را ببینید، اما قابلیت دیدن نقشه های دیگران با این آپدیت جدید حذف می شود.

تا همین چند دقیقه پیش حتی یادم نبود که چنین مشخصه ای روی اینستاگرام وجود دارد. برای پیدا کردن آنها، باید روی پروفایل یک نفر زده و بعد یک آیکون خیلی کوچولوی موقعیت مکانی زیر بیو آنها می بینید. وقتی آن را پیدا کردید، می توانید عکس های این کاربر را براساس مکان هایی که در آنها عکس گرفته شده ببینید. اگر روی نقشه زوم کنید، می توانید عکس های خیلی ریز مربوط به هر نقطه جغرافیایی را ببینید.

این شرکت می گوید که فتومپ ها کاربرد زیادی نداشتند

این مشخصه برای خودِ کارمندان اینستاگرام سرگرم کننده بود، چون خوب پول درمی آورند و مرتبا به اینطرف و آنطرف دنیا سفر می کنند و عکس های ماجراجویانه خود را با این مشخصه پست می کنند. اما آنهایی که سفر بین المللی ندارند، این مشخصه فقط به انبوهی از عکس ها روی محل خانه شان روی نقشه تبدیل شده بود. پس اصلا عجیب نیست که اینستاگرام این مشخصه را حذف می کند.

منبع :

the verge

درباره ی زهره مرصوص

مدیر تیم ترجمه، فارق التحصیل رشته مترجمی زبان است. او قلب تیم ترجمه دیجی فارسی است . سابقه کار 10 ساله دارد ، بیش از 15 کتاب ترجمه کرده است .از ویژگی های اصلی زهره قابلیت کار تیمی و هماهنگی بالا است.

همچنین ببینید

سامسونگ : بروزرسانی امنیتی اندروید در ماه سپتامبر

در حالیکه  برخی از  شرکت ها مانند بلک بری  قبلا بسته  امنیتی اندروید  را در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *