خانه / اپلیکیشن و نرم افزار / اپلیکیشن اندروید / اپلیکیشن Allo در فهرست اپ های جدیدِ گوگل پلی

اپلیکیشن Allo در فهرست اپ های جدیدِ گوگل پلی

با اینکه Allo هنوز ریلیز نشده، در گوگل پلی نظرات مثبتی دریافت کرده و به ریتینگ 4.8 ستاره دست یافته است

با اینکه Allo هنوز ریلیز نشده، در گوگل پلی نظرات مثبتی دریافت کرده و به ریتینگ 4.8 ستاره دست یافته است.

یکی از مهمترین داستان های امسال در رخداد Google I/O این بود که گوگل دو اپ اندرویدی جدید بیرون داد و این دو اپ Allo و Duo نام داشتند و با اینکه اپلیکیشن های متفاوتی هستند نقاط مشترک زیادی دارند. مثلا، هر دوی آنها به اشکال مختلف کاربران را دور هم جمع می کنند. در مورد Duo باید بگویم که اینکار از طریق تماس ویدئویی انجام می شود و Allo بیشتر روی بُعد پیام رسانی متمرکز شده است.

بااینحال، در حالیکه این اپ ها در I/O معرفی شدند، دسترسی کاربران دستگاه های اندروید به آنها کمی طول کشید. اپلیکیشن Duo به تازگی در فهرست اپ های “available to download” جای گرفته است. و بعد از آن خبر آمد که این اپ توانسته به ۵ میلیون دانلود در هفته اول ریلیز دست پیدا کند. البته، Allo هنوز در دسترس کاربران قرار نگرفته، هرچند شواهد نشان می دهند که کاربران به زودی می توانند آن را در گوگل پلی دانلود کنند.

اولین و مهمترین نشانه این است که این اپ در فهرست “New & Updated” گوگل پلی استور قرار گرفته، هرچند هنوز نمی توانید آن را دانلود کنید. پس هر چقدر هم روی لینک آن کلیک کنید با پیام “coming soon” مواجه می شوید و گزینه رجیستر را برای زمانی خواهید دید که این اپ در دسترس قرار گیرد. هر دوی این اپلیکیشن ها خیلی سریع به فهرست اپ های پلی استور راه پیدا کردند، اما فقط در وضعیت پیش-سفارش قرار دارند. حالا که Duo برای دانلود در اختیار کاربران قرار گرفته و Allo در قسمت “what`s new” دیده می شود، می توان گفت که گوگل خود را برای باز کردن دسترسی به Allo در آینده نزدیک آماده می کند. البته هنوز نمی دانیم این آینده نزدیک چقدر نزدیک است. نکته جالب اینجاست که با اینکه Allo هنوز ریلیز نشده، در گوگل پلی نظرات مثبتی دریافت کرده و به ریتینگ ۴٫۸ ستاره دست یافته است. اگر هنوز برای Allo رجیستر نکرده اید، می توانید از لینک زیر اینکار را انجام دهید.

google play

درباره ی زهره مرصوص

مدیر تیم ترجمه، فارق التحصیل رشته مترجمی زبان است. او قلب تیم ترجمه دیجی فارسی است . سابقه کار 10 ساله دارد ، بیش از 15 کتاب ترجمه کرده است .از ویژگی های اصلی زهره قابلیت کار تیمی و هماهنگی بالا است.

همچنین ببینید

سامسونگ : بروزرسانی امنیتی اندروید در ماه سپتامبر

در حالیکه  برخی از  شرکت ها مانند بلک بری  قبلا بسته  امنیتی اندروید  را در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *