خانه / اپلیکیشن و نرم افزار / اپلیکیشن اندروید / ارتقاء اشتراک گذاری در Word، Excel، و PowerPoint

ارتقاء اشتراک گذاری در Word، Excel، و PowerPoint

چندین مشخصه جدید به این سه اپلیکیشن اضافه شده اند که حتما از آنها لذت خواهید برد

مایکروسافت دیروز برای اپلیکیشن های Word، Excel و PowerPoint روی اندروید یک آپدیت بیرون داد که اشتراک گذاری و همکاری میان کاربران را در زمان استفاده از این سرویس ها ارتقاء می دهد.

مایکروسافت دیروز برای اپلیکیشن های Word، Excel و PowerPoint روی اندروید یک آپدیت بیرون داد که اشتراک گذاری و همکاری میان کاربران را در زمان استفاده از این سرویس ها ارتقاء می دهد. مانند آپدیت دیگر اپ ها، همه کاربران به زودی می توانند از این مشخصه های جدید استفاده کنند، اما شاید همه آنها این مشخصه ها را بعد از نصب آپدیت نبینند. به عبارت دیگر، این آپدیت ها زنده هستند و روی پلی استور آپلود شده اند تا اگر آپدیت خودکار را روی گوشی خود فعال نکرده اید، می توانید به آنجا سر بزنید تا ببینید آیا این آپدیت برای نصب در گوشی شما در دسترس است یا نه.

بااینکه این آپدیت روی اشتراک گذاری و همکاری متمرکز است، مزیت اصلی این دو مشخصه بازدهی است، که ادامه راه آپدیت های اخیر این اپ ها محسوب می شود. طی این مسیر، مایکروسافت به کاربران اجازه داده تا برای بعضی از فایل ها روی صفحه خانه دستگاهِ خود میانبر اضافه کنند. آپدیت جدید یک مشخصه به نام “share with me” دارد، که به کاربران اجازه می دهد فایل هایی که با دیگر کاربران (دوستان، اعضای خانواده، یا همکاران) به اشتراک گذاشته اند را باز کنند. البته، این فقط یکی از چندین مشخصه جالب در این آپدیت جدید است.

جدای از مشخصه share with me، حالا دیگر می توانید اسناد خود را سریعتر به اشتراک بگذارید، و اگر فایلی را با کاربر دیگری به اشتراک بگذارید و او بعد از دریافت تغییراتی روی آن ایجاد کند، شما هم می توانید این ادیت ها و تغییرات را ببینید. هر دوی این مشخصه های همکاری و همچنین مشخصه share with me در هر سه اپلیکیشن ها گنجانده شده اند، و PowerPoint دارای دو مشخصه دیگر هم هست. این مشخصه ها شامل یک طراحی تازه است که مایکروسافت گفته مشاهده و خواندن پرزنتیشن ها روی گوشی را آسان تر می کند، و دیگر اینکه اگر لازم به مرتب کردن اسلایدها داشته باشید می توانید از یقه کردن استفاده کنید. همچنین می توانید پرزنتیشن ها را با دوبار زدن ادیت کنید. در پایان اینکه، حالا دیگر PowerPoint به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از آیکون جدید “find” یک قسمتی از متن را در یک پرزنتیشن جستجو کنند، که با اینکار پیدا کردن یک بخش موردنظر در پرزنتیشن بسیار سریعتر خواهد شد.

درباره ی زهره مرصوص

مدیر تیم ترجمه، فارق التحصیل رشته مترجمی زبان است. او قلب تیم ترجمه دیجی فارسی است . سابقه کار 10 ساله دارد ، بیش از 15 کتاب ترجمه کرده است .از ویژگی های اصلی زهره قابلیت کار تیمی و هماهنگی بالا است.

همچنین ببینید

سامسونگ : بروزرسانی امنیتی اندروید در ماه سپتامبر

در حالیکه  برخی از  شرکت ها مانند بلک بری  قبلا بسته  امنیتی اندروید  را در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *