خانه / اپلیکیشن و نرم افزار / RAMME، یک اپ دسکتاپی مینیمال برای اینستاگرام

RAMME، یک اپ دسکتاپی مینیمال برای اینستاگرام

با نرم افزارهای جدید در GetHub آشنا شوید

برنامه Ramme دقیقا همین کار را انجام می دهد، و فیدهای اینستاگرام را به شما نشان می دهد و می توانید در آن پست ها را لایک کرده یا برای آنها کامنت بگذارید.

ویندوز/مک/لینوکس: اینستاگرام طوری طراحی شده که روی تلفن از آن استفاده کنید، اما شاید گاهی بخواهید از کامپیوترتان هم نگاهی به آن بیاندازید. برنامه Ramme دقیقا همین کار را انجام می دهد، و فیدهای اینستاگرام را به شما نشان می دهد و می توانید در آن پست ها را لایک کرده یا برای آنها کامنت بگذارید.

برنامه Ramme از آپلود عکس ها پشتیبانی نمی کند، که احتمالا به خاطر محدودیت های روی API خودِ اینستاگرام است. در واقع، این برنامه فقط راهی برای دیدن فیدهاست. این برنامه نمی تواند مشخصه ای اضافه کند، عکس های باکیفیت آپلود کند، یا هر چیز دیگری، هرچند می توانید اندازه آن را تغییر داده و نمای نزدیکتری از پست ها داشته باشید. بااینحال، همین یک مشخصه کوچک آنقدر مهم است که بخواهید این برنامه را امتحان کنید، خصوصا اگر حوصله ندارید سراغ گوشی تان بروید.

دانلود رایگان| GetHub

منبع :

lifehacker

درباره ی زهره مرصوص

مدیر تیم ترجمه، فارق التحصیل رشته مترجمی زبان است. او قلب تیم ترجمه دیجی فارسی است . سابقه کار 10 ساله دارد ، بیش از 15 کتاب ترجمه کرده است .از ویژگی های اصلی زهره قابلیت کار تیمی و هماهنگی بالا است.

همچنین ببینید

سامسونگ : بروزرسانی امنیتی اندروید در ماه سپتامبر

در حالیکه  برخی از  شرکت ها مانند بلک بری  قبلا بسته  امنیتی اندروید  را در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *