خانه / اخبار / ابزار جدید جستجوی هتل و فروشگاه در گوگل

ابزار جدید جستجوی هتل و فروشگاه در گوگل

Google

این روزها افراد برای برنامه ریزی تعطیلات خود فقط در اینترنت جستجو نمی کنند بلکه اغلب آماده اند تا از این طریق خرید کنند و کار خود را پیش ببرند.

گوگل اعلام کرده است که جستجو برای انجام مسافرت و خرید، سالانه بیش از ۳۰ درصد افزوده می شود و این باعث اتفاقات جدیدی شده است.

گوگل، روز سه شنبه در وبلاگ مخصوص خود نوشت “همیشه در طول سال از ماه اکتبر تا دسامبر بیشترین جستجو ها در مورد مسافرت و خرید انجام می شود و انتظار این می رود که گوشی های همراه مهمترین نقش خود را در طول این دوران ایفا کنند”.

مواردی که سه شنبه از آنها پرده برداری شد از این قرار است:

گزینه هوشمند هتل ها- کاربران با آن می توانند جستجوی خود را بر اساس امتیاز هتل، قیمت و شاخصه های دیگر تنها با فشار یک دگمه دسته بندی کنند.

بخش راهنمایی هتل- این بخش در حال حاضر برای جستجوی اطلاعات  پرواز هواپیما موجود است اما مسافران از این پس می توانند برای جستجوی هتل هم از آن استفاده کنند.ویژگی این بخش این است که به کاربر کمک میکند تا با تغییر زمان پرواز در هزینه های خود صرفه جویی کند.

گزینه جستجوی قیمت بلیط هواپیما- دنبال کمترین قیمت برای برای پرواز می گردید؟ این گزینه امکان این را به شما می دهد که  زمان،مسیرها را پیگیری کنید و حتی بعضی پروازهای خاص تغییر قیمت را به اطلاع می دهند.

جدا از برنامه ها مسافرتی، گوگل بخشی را به عنوان “تبلیغات ویترین خرید” هم معرفی کرد که به فروشگاه های کوچک اجازه میدهد تا تصاویری از اجناس خود مثلا “لباس های تابستانی” را در کنار هم قرار دهند و در صورت جستجوی مرتبط این بخش به کاربران نمایش داده می شود.این به مغازه داران خرد این اجازه را میدهد تا اجناس خود را به فراتر از مرز ها معرفی کنند.

این شرکت همچنین قسمتی با عنوان “چشم اندازی برای خرید” راه اندازی کرده است که به کاربر این امکان را می دهد تا از طریق سایت یوتیوب ویدیوهای آنلاین اجناسی را که می بینند خریداری کنند.به علاوه اینکه کاربر ویدیو های مرتبط را نیز می تواند در ذیل همان ویدیو مشاهده کند.

منبع :

msn

درباره ی پویا پوراحمد

او دانش آموخته مترجمی زبان انگلیسی است.زمینه مورد علاقه او فرهنگ و هنر، به خصوص ادبیات و سینما است.

همچنین ببینید

کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده: دیگر از گلکسی نوت 7 استفاده نکنید

کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده: دیگر از گلکسی نوت ۷ استفاده نکنید

ایالات متحده قصد دارد رسما فراخوان گلکسی نوت ۷ را شروع کند و به مشتریان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *