خانه / دانش / تجهیز سربازان ارتش آمریکا به مینی هواپیماهای بدون سرنشین تا سال ۲۰۱۸

تجهیز سربازان ارتش آمریکا به مینی هواپیماهای بدون سرنشین تا سال ۲۰۱۸

army-mini-drone

سربازان آمریکایی به زودی مجهز به مینی هواپیماهای بدون سرنشین خواهند شد که ابزارهای برای پشتیبانی بر فراز میدان نبرد هستند. ارتش آمریکا خواستار اطلاعات صنعتی درباره عملی بودن ساخت هواپیماهای بدون سرنشینِ کوچک شده اند که به جمع آوری اطلاعات در مقیاس کوچک، مانند پرواز بالای تپه ها یا اطراف یک ساختمان، کمک می کنند. محصول نهایی این رویا بیشتر از سه پوند وزن نخواهد داشت، تنها در عرض یک دقیقه روی زمین می نشیند و می تواند حداقل ۱۵ دقیقه پرواز کند. این هواپیماهای بدون سرنشین درحالت ایده آل در سال ۲۰۱۸ به مرحله نهایی خواهند رسید.

این نوع هواپیماهای بدون سرنشین ایده کاملا بدیعی نیستند (سربازان بریتانیایی و نروژی درحال حاضر از این هواپیماها استفاده می کنند). بااینحال، معمولا با دست ساخته می شوند و گران هستند— یعنی برای یکی از بزرگترین ارتش های دنیا چندان کاربردی ندارند. این اقدام ابتکاری می تواند منجر به تولید انبوه هواپیماهای بدون سرنشین مینیاتوری شوند که در صورت نیاز به پشتیبانی هوایی مورد استفاده قرار می گیرند.

منبع :

engadget

درباره ی زهره مرصوص

مدیر تیم ترجمه، فارق التحصیل رشته مترجمی زبان است. او قلب تیم ترجمه دیجی فارسی است . سابقه کار 10 ساله دارد ، بیش از 15 کتاب ترجمه کرده است .از ویژگی های اصلی زهره قابلیت کار تیمی و هماهنگی بالا است.

همچنین ببینید

ربات‌های انسان‌نما به کمک انسان آمدند، البته اگر کودتا نکنند!

کسانی که در این ماه در فرودگاه بین المللی توکیو تردد میکنند احتمالا یک ربات …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *